Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /components/com_employer/models/job.php on line 760
GRUPA CODOGNOTTO to międzynarodowa firma działająca w obszarze transportu, logistyki i spedycji. Firma zatrudnia ponad 900 pracowników w ok.50 oddziałach w 20 krajach na całym świecie.
MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP
Lokalizacja: śląskie
Nr Ref.: Mechanik
(Dokładna lokalizacja: Ustron (Cieszyn))
Obowiązki / zadania
Naprawa pojazdów ciężarowych oraz naczep pod nadzorem i we współpracy z zespołem mechaników.
Praca w pełnym wymiarze godzin (5 dni w tygodniu, w godzinach od 8-16), praca stała.
Wymagania
* Język polski + język ukraiński lub język rosyjski
* Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu pojazdu i naprawie (samochody osobowe lub ciężarowe)
Oferujemy
* pełne szkolenie z obsługi ciężkich pojazdów, w nowoczesnym i w pełni wyposażonym warsztacie mechanicznym
* stała umowa o prace w ugruntowanej firmie międzynarodowej
* możliwość rozwoju
cv@codognotto.com
* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Różnice w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn w Polsce sięgają prawie 20 proc.
Odkrywamy „Źródła Logistyki” – relacja z 7. Forum Kobiet w Logistyce!