Agility jest wiodącym na skalę światową dostawcą zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Zapewniamy wydajne łańcuchy dostaw na całym świecie – również w wymagających rejonach. Oferujemy bezkonkurencyjną indywidualną obsługę klienta, globalną sieć oraz skrojone na miarę usługi, zarówno na rynkach uprzemysłowionych, jak i rozwijających się. Agility to przedsiębiorstwo notowane na giełdzie, wykazujące ponad 4,3 mld $ rocznego obrotu i zatrudniające ponad 22 000 pracowników w ponad 550 biurach w 100 krajach na całym świecie. Agility jest obecne w Polsce od 2008 r., nasza placówka w Warszawie specjalizuje się i we frachcie lotniczym oraz morskim, placówka we Wrocławiu – we frachcie drogowym oraz usługach logistycznych. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualną obsługę - oferujemy rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, doradzamy i pomagamy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:
Młodszy spedytor morski
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Warszawa)
Obowiązki / zadania
Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie morskim,
Współpraca operacyjna z zagranicznymi biurami firmy na całym świecie,
Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług,
Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy
z dostawcami usług,
Dbałość o odpowiednią marżowość usług,
Współpraca z działem handlowym nastawiona na rozwój biznesu,
Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy,
Raportowanie do Team Leadera Spedycji Morskiej.
Wymagania
Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 miesięcy, mile widziane w międzynarodowej firmie logistycznej,
Znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem morskim,
Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,
Operatywność i energiczność w działaniu, sumienność,
Pozytywne usposobienie i nastawienie na znajdowanie rozwiązań.
Oferujemy
Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z benefitami po okresie próbnym (opieka medyczna + pakiet sportowy, świadczenie urlopowe),
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijącej się firmie,
Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole,
Pracę w międzynarodowym środowisku w globalnej firmie logistycznej,
Możliwość rozwoju zawodowego.
Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych prosimy przesyłać w terminie do 31.07 na adres: kgasinska@agility.com.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Karolina Gasińska-Byczkowska
Branch Manager
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Kobiety za kierownicą łagodzą obyczaje?
Odkrywamy „Źródła Logistyki” – relacja z 7. Forum Kobiet w Logistyce!