Mainfreight jest uznanym dostawcą usług w zakresie globalnego łańcucha dostaw. Od momentu powstania i pierwotnej działalności na terenie Nowej Zelandii stopniowo rozszerzał zakres swoich działań, aż stał się firmą o globalnym zasięgu z 240 oddziałami na terenie Europy, USA, Azji, Nowej Zelandii i Australii i globalnym zespołem liczącym ogółem 7,2 tys. pracowników. Mainfreight szczyci się tym, iż świadczy usługi na najwyższym poziomie, jak również tym, że dba o rozwój zawodowy swojego zespołu. Kultura, Rodzina i Filozofia to fundamenty, które składają się na trzy filary Mainfreight. Wierzymy, że dzięki pracy całego zespołu Mainfreight stanie się najlepszym globalnym dostawcą usług logistycznych na świecie. Niezachwianie wierzymy również w promowanie ludzi od wewnątrz i chcemy, aby nasz zespół składał się wyłącznie z najlepszych, którzy chcą związać z nami ścieżkę swojej kariery i mieć udział w naszych sukcesach. Bycie członkiem naszego zespołu oznacza ciągłe stawianie czoła wyzwaniom, które jednocześnie dają mnóstwo satysfakcji. U nas zawsze coś się dzieje. Branża, w której działamy każdego dnia zapewnia nam nowe możliwości rozwoju na całym świecie.
Przedstawiciel handlowy (Air & Ocean)
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Warszawa)
Obowiązki / zadania
Sprzedaż jest podstawą i siłą napędową działalności Mainfreight. Poszukujemy pełnych energii i entuzjazmu osób, które chciałyby dołączyć do naszego Zespołu Sprzedażowego w Warszawie do oddziału Air & Ocean, na terenie lotniska w Warszawie. Nasza strategia jest prosta i przyświeca nam jeden cel: chcemy być najlepszym dostawcą usług w zakresie globalnego łańcucha dostaw. Aby to osiągnąć potrzebujemy właściwych osób na właściwych stanowiskach, które zechcą wyruszyć z nami w tę podróż i zapiszą się w historii naszej firmy.

Twoja Rola:
• Kluczowy członek zespołu o zdolnościach przywódczych potrafiący zainspirować swoich kolegów i koleżanki, skupiony na pozyskiwaniu nowych klientów, nigdy nie godzący się na przeciętność.
• Wspieranie klientów w okresie rozwoju ich firmy oraz przez cały okres współpracy.
• Ukierunkowanie na długoterminową współpracę z kluczowymi klientami na rynku.
• Przyswojenie sobie i sprzedaż klientom najnowszych rozwiązań mających na celu usprawnienie prowadzonej
Wymagania
Kogo szukamy?
• Osoby pełnej energii i pasji z żyłką do sprzedaży i nastawionej na sukces.
• Osoby umiejącej dostrzegać rozwiązania zamiast problemów, która postrzega sprzedaż jako podstawę i siłę napędową działalności firmy.
• Osoby z doświadczeniem w sprzedaży w zakresie Air & Ocean na terenie Warszawy/Polski.
• Osoby będącej ucieleśnieniem zasad Mainfreight, która nie tylko chce przestrzegać standardów, ale stale podnosić poprzeczkę i przesuwać granice osiąganych rezultatów.
• Nonkonformisty, który wniesie ze sobą energię i świeżość niezbędną dla dalszego rozwoju naszej firmy.
• Osoby, która ma plan na życie i długofalowe cele. Osoby zdecydowanej w działaniu, czasami niecierpliwej.
• Osoby potrafiącej odnaleźć się w każdym otoczeniu i łatwo nawiązującej kontakty z kolegami z zespołu, klientami a także partnerami z grupy – są to kluczowe umiejętności w kontaktach międzykulturowych
• Osoby z pasją gotowej związać z Mainfreight ścieżkę swojej kariery zawodowej
• Wymagana biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.
Oferujemy
Ciekawą pracę, możliwości rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie.
Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny do Jake’a Pascoe (Manager ds. Sprzedaży w Europie) na adres: jake.pascoe@eu.mainfreight.com
* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Dział HR
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
kobiety w logistyce
Kobiety za kierownicą łagodzą obyczaje?
Odkrywamy „Źródła Logistyki” – relacja z 7. Forum Kobiet w Logistyce!