Konto kandydata
Agility jest wiodącym na skalę światową dostawcą zintegrowanych rozwiązań logistycznych. Zapewniamy wydajne łańcuchy dostaw na całym świecie – również w wymagających rejonach. Oferujemy bezkonkurencyjną indywidualną obsługę klienta, globalną sieć oraz skrojone na miarę usługi, zarówno na rynkach uprzemysłowionych, jak i rozwijających się. Agility to przedsiębiorstwo notowane na giełdzie, wykazujące ponad 4,3 mld $ rocznego obrotu i zatrudniające ponad 22 000 pracowników w ponad 550 biurach w 100 krajach na całym świecie. Agility jest obecne w Polsce od 2008 r., nasza placówka w Warszawie specjalizuje się i we frachcie lotniczym oraz morskim, placówka we Wrocławiu – we frachcie drogowym oraz usługach logistycznych. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualną obsługę - oferujemy rozwiązania logistyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, doradzamy i pomagamy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:
Pricing Specialist
Lokalizacja: mazowieckie
(Dokładna lokalizacja: Warszawa)
Obowiązki / zadania
Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów sieciowych i lokalnych w serwisie morskim i lotniczym;
Negocjowanie stawek i warunków współpracy z armatorami, liniami lotniczymi, przewoźnikami drogowymi;
Wsparcie w opracowaniu przetargów dla klientów globalnych w obszarze transportu lotniczego i morskiego;
Negocjacje stawek i warunków współpracy z klientami;
Ścisła współpraca z działem operacyjnym i działem sprzedaży oraz zagranicznymi oddziałami firmy;
Analiza rynku, planowanie i monitorowanie sprzedaży, przygotowywanie raportów.
Wymagania
Wykształcenie wyższe/ w trakcie nauki, mile widziane kierunkowe;
Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
Znajomość procesów spedycyjnych;
Biegłość w przygotowaniu ofert lotniczych i morskich;
Rozwinięte relacje z przedstawicielami armatorów, linii lotniczych, przewoźników;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office;
Zdolności analityczne;
Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność określania priorytetów;
Samodzielność, sumienność, dokładność;
Własna baza klientów mile widziana;
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
Operatywność i energiczność w działaniu, sumienność,
Pozytywne usposobienie i nastawienie na znajdowanie rozwiązań.
Oferujemy
Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z benefitami po okresie próbnym (opieka medyczna, pakiet sportowy, świadczenie urlopowe);
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijącej się firmie;
Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole;
Pracę w międzynarodowym środowisku w globalnej firmie logistycznej;
Dużą samodzielność działania;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Telefon komórkowy.
Dokumenty aplikacyjne (CV) wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych prosimy przesyłać w terminie do 15.05.2018 na adres:
kgasinska@agility.com

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

* Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)
Dowiedz się więcej o tym pracodawcy!
email Karolina Gasińska-Byczkowska
Branch Manager
Zobacz wszystkie oferty tego pracodawcy
Zobacz wszystkie artykuły o tym pracodawcy
7. Forum Kobiet w Logistyce już 6 czerwca w Warszawie - trwa rejestracja zgłoszeń!
Jakimi firmami zarządzają kobiety?