Dodaj ogłoszenie o pracy


Internetowa przemiana DKV

Rok 2015 to czas dalszych transformacji operatora kart paliwowych DKV Euro Service mających na celu przekazanie w ręce przewoźników narzędzi online. Właśnie zadebiutowała nowa wersja strony internetowej DKV. Zmiana szaty graficznej, nowoczesny panel klienta oraz nowa e-faktura zapewniają szybszy dostęp do sprofilowanych treści.  Dodatkowo, wszystkie serwisy DKV są dostępne z poziomu smartfona oraz tabletu.
Uruchomienie nowego portalu poprzedził rok badań ankietowych, w których obecni klienci zgłaszali swoje uwagi i życzenia, dotyczące usług internetowych. Kluczowe zmiany to uproszczony podział treści oraz rozbudowanie panelu klienta o nazwie Kokpit DKV, który stał się prawdziwym centrum dowodzenia kosztami floty. Teraz z poziomu strony głównej możemy wybrać najpierw swój profil: menedżer floty, kierowca lub partner sieci DKV, a następnie korzystać z treści sprofilowanych według naszych potrzeb. Dzięki temu za pomocą kilku kliknięć przewoźnik może zamówić dodatkową kartę, właściciel stacji paliwowej dodać swój punkt do wyszukiwarki DKV Maps, a kierowca pobrać aplikację na smartfona, która wskaże lokalizacje najbliższych stacji.
- Stawiamy dziś na pełną elastyczność usług internetowych. Każdy użytkownik, od kierowcy aż po menedżera floty, może korzystać z serwisów DKV z poziomu urządzeń mobilnych. To ważne, bo nasi klienci coraz częściej, zamiast wybierać numer infolinii, wolą samodzielnie dokonać zmiany ustawień – wskazuje Michał Bałakier, dyrektor generalny DKV Euro Service Polska.

Nowoczesny panel klienta - Kokpit DKV – udostępnia narzędzia online, które pozwalają samodzielnie porównywać koszty paliwa czy opłat drogowych na wybranej trasie. Równie proste jest planowanie podróży z uwzględnieniem najtańszych miejsc tankowania, monitorowanie bieżących płatności kierowców w całej Europie czy też sporządzanie zestawień i raportów – które następnie mogą być integrowane z dowolnym systemem zarządzania flotą.
Na uwagę zasługują ułatwienia w obszarze zarządzania opłatami drogowymi – a więc najbardziej wyspecjalizowanej usługi DKV. Wszelkie informacje, w tym mapy opłat w Europie, przegląd systemów myta, formularze, wnioski i narzędzia online (jak np. kalkulator myta w Europe) są dostępne z poziomu jednej zakładki na stronie. Dzięki temu rejestracja w nowym systemie opłat może być dokonana szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a klient ma pewność wyboru najlepszej dla siebie oferty.

Nowa strona dostępna jest pod adresem: www.dkv-euroservice.com.

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.