Dodaj ogłoszenie o pracy


Renault Trucks tworzy kabinę maxispace

Renault Trucks T High, pojazd długodystansowy w całym tego słowa znaczeniu, jest wyposażony w kabinę z płaską podłogą o szerokości 2,5 m w części tylnej. Z myślą o kierowcach, którzy potrzebują jeszcze większego komfortu, Renault Trucks przygotowało kabinę w wersji Maxispace, oferującą więcej miejsca w schowkach i umożliwiającą korzystanie z rozkładanego stolika.

Oferując płaską podłogę, 2,5 m szerokości w tylnej części kabiny i wnętrze o wysokości ponad 2 m, Renault Trucks T jest idealnym pojazdem dla transportu długodystansowego. Ci zaś kierowcy, którzy potrzebują więcej przestrzeni na bagaż i – dodatkowe akcesoria, mogą wybrać kabinę Maxispace, posiadającą trzy szczególne cechy:
- w kabinie Maxispace zamiast górnej leżanki znajduje się dodatkowy schowek, podzielony na trzy podświetlane komory o wysokości 36 cm, zamykane roletami.
- w leżankę wbudowano stolik o wymiarach 81 x 60 cm, rozkładany za naciśnięciem przycisku; po skończonym posiłku stolik ten można złożyć, odchylając go na tylną ścianę kabiny; stolik posiada wyściełany schowek z przegródkami i w akcesoriach można dokupić pasującą do niego zastawę stołową, zawierającą dwa talerze, dwa noże, dwa widelce i dwie małe łyżeczki.
- trzecią unikatową cechą kabiny jest dodatkowy schowek w postaci szuflady pod fotelem kierowcy.

Wszystkie te elementy kabiny Maxispace podnoszą komfort życia na pokładzie Renault Trucks T, co zadowoli kierowców oczekujących maksymalnej przestrzeni w schowkach i wygody.

(źr.Renault Trucks)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.