Dodaj ogłoszenie o pracy


EMOCJE w procesach decyzyjnych - warsztat z Dagmarą Głowacką!

Warszawa (22.02.2017)

ZAPRASZAMY NA 2. EDYCJĘ WARSZTATU Z DAGMARĄ GŁOWACKĄ!

Emocje w procesach decyzyjnych!

Konieczność podjęcia decyzji, dokonania wyboru może budzić skrajne emocje. A w biznesie nie ma miejsca na sentymenty, gdyż wydaje się nam iż podejmujemy decyzje bazując na faktach i danych, ale ...

czy da się wyłączyć całkowicie emocje?

czy da się rozgraniczyć sferę racjonalną od emocjonalnej?

czy można postrzegać pracowników w kategoriach trybików i wyzbyć się poczucia odpowiedzialności za decyzje wpływające na ich życie?

Przecież emocje to nasz naturalny system informacyjny. Podczas warsztatu Dagmara Głowacka przećwiczy z uczestnikami ciąg myślowy w obliczu złożoności jednej z podstawowych decyzji managerskich oraz nieprzewidywalności scenariuszy pisanych przez życie.

Na tym warsztacie nauczysz się:

  • w jaki sposób określić kiedy i na co zwracać uwagę w procesie decyzyjnym?
  • na jakich zasadach rozgraniczać decyzje biznesowe od sfery uczuć i wartości osobistych?
  • jak radzić sobie z emocjami, które pojawiają się na skutek czynników zewnętrznych?

To już drugie wydanie tego warsztatu - pierwsze odbyło się w ramach  5. Forum Kobiet w Logistyce, w ubr. w czerwcu, gdzie była maksymalna liczba uczestników, ale chętnych było dużo więcej. Teraz, już w lutym dajemy drugą możliwość udziału w tym niesamowitym warsztacie!

Zgłoś się już teraz! POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY! Liczba miejsc ograniczona! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lutego, jednakże w przypadku większej liczby zgłoszeń liczyć się będzie data przesłania zgłoszenia. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do organizatora: 535 448 544.

Cena za udział w warsztacie wynosi = 861 PLN (cena brutto, tj. 700 + 23%VAT, w cenie zawarte są: udział, materiały, lunch, przerwy kawowe) UWAGA! Otrzymasz 10 proc. rabat na udział w tym warsztacie jeśli byłeś uczestnikiem szkoleń Pracujwlogistyce.pl lub Forum Kobiet w Logistyce, albo prześlesz zgłoszenie do 30 stycznia 2017 r.!

Miejsce szkolenia: Warszawa

W programie warsztatu pt. emocje w procesach decyzyjnych:
- Rozpoczęcie szkolenia, ustalenie celów indywidualnych uczestników
- Podejmowanie decyzji pod presją czasu - wpływ stresu na proces decyzyjny.
- Podłoże operacyjne, racjonalne i emocjonalne procesu decyzyjnego - ćwiczenie interaktywne indywidualne
- Wpływ decyzji jednostki na poziom stabilności (operacyjnej i emocjonalnej) całego systemu - gra interaktywna
- Podejmowanie trudnych decyzji w kontrowersyjnych tematach.
- Kwestie relacji emocjonalnych, światopoglądowych i etycznych w procesach decyzyjnych - ćwiczenie w małych grupach na konkretnych przykładach
- Dyskusja moderowana na temat spostrzeżeń z wykonanych ćwiczeń
- Wprowadzenie do emocji. Rodzaje emocji, dynamika ich zmiany, powody powstawania.
- Utrata kontroli nad emocjami. Język emocji i jego wykorzystanie w celu wzmocnienia pozycji lidera - ćwiczenie interaktywne indywidualne
- Znaczenie empatii i inteligencji emocjonalnej w procesie decyzyjnym oraz przełożenie ich na wyniki operacyjne - ćwiczenie interaktywne w małych grupach
- Jakie znaczenie mają ukryte osobiste uprzedzenia na podejmowane decyzje.
- Wpływ czynników świadomych i nieświadomych na proces decyzyjny - ćwiczenie interaktywne i sesja informacji zwrotnej
- Podsumowanie szkolenia, sesja informacji zwrotnej.

Kim jest Dagmara Głowacka? W swoim życiu z powodzeniem łączy wiele ról. Jest globalnym dyrektorem ds. logistyki w wielkiej korporacji (zarządza logistyką 7 zakładów produkcyjnych od Chin aż po Meksyk), przełożoną, podwładną, coachem, mentorem i trenerem, żoną i matką. Jest specjalistką od zarządzania kryzysowego i pracy z trudnymi, niewygodnymi tematami nacechowanymi emocjonalnie. Od kilku lat prowadzi działalność coachingowo-szkoleniową. Jej zajęcia kończą się aplauzem i poruszają do głębi. Dzięki swojemu zaangażowaniu otrzymała wyróżnienie „Kobieta w Logistyce 2013” przyznawane przez portal Pracujwlogistyce.pl w ramach Forum Kobiet w Logistyce.

(na zdj. Dagmara Głowacka podczas warsztatu)

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.