Dodaj ogłoszenie o pracy


Giełda Teleroute – dodaje nowe elementy do strony użytkownia

Teleroute, giełda ofert spedycyjnych i transportowych, ulepszył swoją platformę, dostosowując ją do oczekiwań klientów. Po zapoznaniu się z ich opiniami, giełda dodała nowe elementy poprawiające jej użyteczność i bezpieczeństwo. Bazując na odpowiedziach uzyskanych od swoich klientów, Teleroute wprowadził nowe, łatwe w użyciu pola dotyczące ładunków oraz poprawił widoczność i funkcjonalność usługi e-Potwierdzenia.

 

Wszystkie nowe funkcjonalności są dostępne od dzisiaj. Nowe pola dla ładunku są teraz jeszcze bardziej odpowiednie dla busów i małych ładunków. Na stronie zamieszczania ofert zostały dodane cztery nowe pola, dzięki czemu wyszukujący otrzymuje więcej informacji na temat wielkości ładunku i osoby zamieszczającej ogłoszenie.

Zamieszczający oferty ładunków, nie muszą już dodawać informacji na temat palet w komentarzach, ponieważ znajduje się ona bezpośrednio w kryteriach w linii pierwszej. Pola dotyczące ładunku są opcjonalne, ale mogą być zaznaczone w bardzo prosty sposób i stają się natychmiast widoczne dla wyszukującego.
- Jeśli użytkownik jest zainteresowany ofertą, klika na nią, aby wyświetlić szczegóły kontaktowe. Pomaga to naszym klientom znaleźć busa, który jest odpowiedni dla ich ładunku oraz ładunek odpowiedni dla ich busa” mówi Filip Aerts dyrektor działu marketingu Teleroute.

 

Duża część odpowiedzi uzyskanych od użytkowników giełdy Teleroute dotyczyła wyglądu i widoczności funkcji e-Potwierdzenia, która pozwala użytkownikom na bezpieczne potwierdzanie i śledzenie umów. Funkcja ta jest częścią wprowadzonego w 2009 roku programu Bezpieczna Giełda, który zwiększa bezpieczeństwo w giełdzie Teleroute. e-Potwierdzenie chroni klientów przed kradzieżą ładunków, fałszowaniem tożsamości oraz problemami z płatnościami. Aby zwiększyć widoczność usługi i ułatwić nawigację zwiększono rozmiar numeru ID Teleroute oraz dodano nagłówek e-Potwierdzenia do T-Pro i T-Active.
(źr. Teleroute)

czy wiedziałeś, że...
PKB Polski do 2030 roku mógłby być o 9% wyższy, gdyby zawodowy potencjał kobiet został lepiej wykorzystany. To równowartość prawie 300 mld złotych rocznie. Według badań McKinsey, większa liczba kobiet na stanowiskach kierowniczych skutkuje lepszymi wynikami finansowymi firm, które mają aż o 26 proc. większe szanse na wyższe zyski.
Polski rynek magazynowy w 2022 r. utrzymał się w dobrej kondycji. W budowie znajduje się kolejne 3,4 mln mkw. (-25% r/r), co zapowiada przekroczenie granicy 30 mln mkw. w 2023 r.
Według badania Forum Kobiet w Logistyce „Przywództwo kobiet w logistyce – gdzie jesteśmy i co dalej” z 2022 r., aż 41% respondentek nie miało szans na awans na stanowisko menedżerskie albo przywódcze ze względu na brak uznania ich kompetencji za równe kompetencjom mężczyzn, a 34% na swojej drodze do awansu spotkało się z dyskryminacją płci.
Port lotniczy, nowe linie kolejowe i drogi oraz inwestycje towarzyszące pozwolą stworzyć do 2040 r. 290 tys. nowych miejsc pracy i zapewnią wzrost łącznej produkcji w Polsce nawet o 90 mld zł rocznie- to wnioski z drugiej części raportu o CPK analitycznej firmy Kearney.